Bord samt sex stolar. Stolar med stomme av mahogny, genombruten rygg samt lös stoppad sits. Sitthöjd ca 47 cm. Bord fanerat med mahogny. Diameter 110, höjd 74 cm. Två iläggsskivor à 49 cm vardera.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.