1129078
Howard Smith
(Född 1928)

HOWARD SMITH, serigrafier, 3 st, signerade, numrerade 46/50 / 27/50 och daterade -65.

Olika motiv. Bildstorlekar 21 x 26 cm, 27 x 19 cm och 19,5 x 29,5 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Mjuka veck. Ej examinerade ur ram.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
300 EUR