GUCCI, väska.

Svart skinn med detaljer i gulmetall. Reglerbar axelrem. Invändigt fodrad med skinn. Fyra fack var av ett med dragkedja. Märkt "Gucci ITALY" och numrerad. Mått ca 19 x 24 x 10 cm.

Konditionsrapport

Något slitage. Något nötta kanter. Repor. Märken. Sprickor i fodret.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V15

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Sofia Blohm

    Sofia Blohm

    sofia.blohm@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 4 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 000
    196 EUR
    226 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    116 jan 21:252000SEK