GUCCI, väska.

GUCCI, väska.

Svart skinn med detaljer i gulmetall. Reglerbar axelrem. Invändigt fodrad med skinn. Fyra fack var av ett med dragkedja. Märkt "Gucci ITALY" och numrerad. Mått ca 19 x 24 x 10 cm, rem 88 resp 51 cm

Något slitage. Något nötta kanter. Repor. Märken. Sprickor i fodret.

Utropspris
3 000 SEK