LOUIS VUITTON, "Keepall 50 Epi Black", samt plånbok.
Svart epiläder med detaljer i guldfärgad mässing. Utvändigt ett fack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Nametag medföljer. Ca längd 50 cm, höjd 29 cm, bredd 23 cm. Numrerad VI0931.
Knappförsedd plånbok i svart epiläder.
Tre kortfack, ett myntfack.
Märkt med numrering, "LV" och "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
I originalask med dustbag.
10 x 8 cm.
Smärre slitage. Repor.