På pelarfot. Fotavslut i form av lejontassar. Underrede av betsat lövträ. Skiva fanerad med palisander. Glasskiva samt en iläggsskiva medföljer. Längd (105+60)165. Bredd 105. Höjd 72 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.