LOUIS VUITTON, väska, "Speedy 30"
Randig canvas med monogrammönster. Detaljer i vitt läder samt guldfärgad metall. Invändigt fodrad i ljus textil. Ett fack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad. Lås samt nyckel medföljer. 30 x 23 x 17 cm. Kartong samt dustbag medföljer.
Smärre slitage.