LOUIS VUITTON, "Papillon cherry blossom", Limited edition, 2003
Logomönstrad samt blommönstrad brun canvas med ljusa skinndetaljer samt nitar. Spolformad modell med rosett och hänglås (märkt "LOUIS VUITTON PARIS, made in France") framtill samt nycklar. Fodrad med alcantara och skinn. Stämpelmärkt invändigt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Ca 28 x 14 cm.
Smärre slitage. Märken. Repor. Lås funkar ej.