LOUIS VUITTON, väska "Alma multicolor".
Multicolored monogram canvas i vitt med ljusa skinndetaljer, gula stickningar. Nitar, beslag samt dragkedjor i guldfärgad metall. Dragkedjor märkta "LOUIS VUITTON". Utvändigt ett fack med dragkedja. Fodrad i röd alcantarra, invändigt två fack varav ett för mobilen. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France", numrerad (2004). 32 x 23 x 16 cm.
Smärre slitage. Bucklor/ något ojämn i formen.