LOUIS VUITTON, väska "Reporter MM".
Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Beslag och dragkedjor i mässing. Två stora fickor varav en med med två mindre fack invändigt. Utvändigt en ficka. Fodrad i beige canvas. Justerbar axelrem. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Bredd 35 cm, höjd 27 cm, djup 15 cm.
Smärre slitage. Fläckar.