MULBERRY, väska
Grön mocka och svart läder. Beslag av mässing. Invändigt fodrad med textil. Två fack, varav ett med dragkedja. Numrerad mässingsplakett samt plakettmärkt utvändigt. Ca 28 x 29 x 19 cm. Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Smärre repor.