Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1130283
SPELBORD, rokoko, 1700-tal
Spelbord, rokoko, 1700-tal.
Spelbord, rokoko, 1700-tal.
Spelbord, rokoko, 1700-tal.
Spelbord, rokoko, 1700-tal.
Spelbord, rokoko, 1700-tal.
Spelbord, rokoko, 1700-tal.
Spelbord, rokoko, 1700-tal.
Spelbord, rokoko, 1700-tal.
Spelbord, rokoko, 1700-tal.
Spelbord, rokoko, 1700-tal.
Spelbord, rokoko, 1700-tal.

Fanerat med bland annat valnöt och björk. Konturerad, utfällbar skiva med nedsänkningar för spelmarker. Svängda ben. Ihopfällt längd 95, bredd 48, höjd 76 cm.

Slitage. Skador. Torrsprickor. Renoverad. Kompletterad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK