LENA LINDERHOLM, färglitografier, 2 st ur mappen "Livets Fröjder", signerade Lena A Linderholm och numrerade HC XXIV/XXV
"Skördetid" och "Körsbärskanna". Lindströms Original-Litografi AB 1997. Fata Morgana Edition AB. Bladmått 81 x 60 cm. Oinramade i originalmapp.