Skiva fanerat med palisander. Ben av betsat lövträ. Raka avsmalnande ben. Diameter 110, höjd 74 cm. Två iläggsskivor à 40 cm vardera.
Slitage. Repor. Märken. Ställvis blekt.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här