ALEXANDER MCQUEEN, väska, "Jewelled Satchel", 2018
Svart kalvskinn med dekorativt spänne och axelremskedja i guldfärgad metall. Justerbar axelrem. Fodrad med mocka. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "ALEXANDER MCQUEEN MADE IN ITALY" och numrerad. 24 x 15 x 8 cm.
Obetydligt ytslitage.