ALEXANDER MCQUEEN, väska, "Box Bag 19", 2018.
Cremefärgat getskinn med spänne i guldfärgad metall. Axelrem i form av kedja i guldfärgad metall samt justerbar axelrem i skinn. Fodrad med puderrosa mocka. Två innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "ALEXANDER MCQUEEN MADE IN ITALY" och numrerad. 19 x 15 x 7 cm.
Obetydligt ytslitage.