Brunt skinn med detaljer av vitmetall. Två fack utvänmdigt. Invändigt fodrad med textil, ett fack med dragkedja. Ställbar axelrem. Märkt "BALLY SWITZERLAND". Ca 36 x 35 x 7 cm. Dustbag.
Obetydligt ytslitage. Smärre repor undertill.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.