CHANEL "Flap-bag" väska

CHANEL "Flap-bag" väska

Quiltat svart tyg, lås med logga i gulmetall, fodrad med vinrött skinn, ett stort och tre mindre fack, axelrem i guldfärgad metallkedja tvinnad med skinnband, märkt "Chanel Made in France", numrerad 1621085, 19x7x11 cm, dustbag

Bruksslitage.

1989-1991

Utropspris
4 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

97. Mats Theselius, fåtöljer ett par, "Bruno", ed. 16/49 & 40/49, Källemo, Värnamo 1997.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK