Quiltat svart tyg, lås med logga i gulmetall, fodrad med vinrött skinn, ett stort och tre mindre fack, axelrem i guldfärgad metallkedja tvinnad med skinnband, märkt "Chanel Made in France", numrerad 1621085, 19x7x11 cm, dustbag
Bruksslitage.
1989-1991