OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL , akvareller 3 st omkring 1800
Landskap med figurer, bildyta 11,5 x 16 samt 19 x 17 cm
Ej examinerad ur ram.
Charlottenlunds gård, Ystad.