Möbler Bord
1132334
SOFFBORD/SIDOBORD, 1900-talets andra hälft.

Kvadratisk skiva klädd med brasiliansk blå marmor på träunderlag. Mässingsklädd stomme. 55 x 55 cm, höjd 30 cm.

Bruksslitage. Mässingen anlupen, med fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 17 timmar
1 500
143
161
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
19 jul 17:02
1 500 SEK
18 jul 22:49
600 SEK
18 jul 21:41
550 SEK
18 jul 19:52
500 SEK
18 jul 17:27
300 SEK