SKRIN, glas och mässing, Frankrike, 1800-tal.

Dekor av fjärilar. Detaljer av mässing. På tassfötter. Längd 11, bredd 8, höjd 10 cm.

Konditionsrapport

Ytskikt med slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V32

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 19 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 200
    209 EUR
    236 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    216 feb 23:092200SEK
    115 feb 21:272000SEK