VATTENBEHÅLLARE, mässing, 1800-talets andra hälft.

I form av urna. Locket krönt med fackla. Bredd 29. Höjd 46 cm.

Konditionsrapport

Bucklor. Skador. Lagningar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V23

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    190 EUR
    214 USD

    Budhistorik (1 bud)
    15 feb 20:532000SEK