JAN-ERIK RITZMAN, vas, glas, Transjö, signerad och numrerad 30/50.
Dekor av masker. Signerad "30/50 J E Ritzman Transjö". Höjd ca 19 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK