Bl a mahogny. Läderklädd skiva med två slag. Lådor samt falska lådfronter på motsatt sida. Kopplade ben med avslutande tassar. Längd 136-195 cm, bredd 68, höjd 77 cm.
Märken. Slitage. Repor. Fläckar och hål i läder. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.