Bestående av;
24 knivar, längd 19,5 cm,
10 knivar, längd 17,5 cm,
12 gafflar, längd 17,5 cm,
10 gafflar, längd 15,5 cm,
12 skedar, längd 18 cm,
1 tårtspade,
12 skedar, längd 10,5 cm Mema 1962, vikt ca 159 gram.
Bruksslitage. Repor. Anlupen.