PAUL KEDELV - VASER, 3 stycken 'Coquille' Flygsfors 1950-tal.

Den större, höjd ca 49 cm, med etikett: De två mindre, h 43 resp 32 cm, signerade 'Coquille Flygsfors -59' samt rester av etikett resp 'Kedelv Flygsfors -55'.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N9

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jan Ahlklo

    Jan Ahlklo

    jan.ahlklo@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    304 EUR
    343 USD

    Budhistorik (7 bud)
    115 feb 15:443200SEK
    2A15 feb 15:433000SEK
    115 feb 15:432800SEK