Design Konstglas
1134247
PAUL KEDELV - VASER, 3 stycken 'Coquille' Flygsfors 1950-tal.

Den större, höjd ca 49 cm, med etikett: De två mindre, h 43 resp 32 cm, signerade 'Coquille Flygsfors -59' samt rester av etikett resp 'Kedelv Flygsfors -55'.

Smärre slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK