MULBERRY, väska, "Bayswater Bluebelle".
Blått skinn med detaljer i metall. Invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Märkt "MULBERRY made in England" samt numrerad på plakett. Ca 36 x 30 x 13 cm.
Ställvis slitage (nötta kanter).