HALLMÖBEL, 2 delar, AB Glas & Trä, Hovmantorp, SMI, 1960-tal.
Spegel och spegelbord fanerade med palisander. Detaljer av mässing. Byrå med tre lådor. Etikettmärkta. Spegel 120 x 80 cm. Byrå bredd 105, djup 40, höjd 43 cm.
Smärre slitage. Blekt skiva med smärre fläcklar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.