SPELBORD, 1800-talets andra hälft.

Fanerat met mahogny. Med en låda. Beslag av mässing. Längd 89. Bredd 43,5+87. Höjd 76-78 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 400
216
228
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
26 jul 2019 21:36
2 400 SEK
23 jul 2019 8:43
2 200 SEK
22 jul 2019 21:27
2 000 SEK
17 jul 2019 20:05
500 SEK