ANNIKA VON HAUSSWOLFF, färglitografi, signerad och numrerad 34/150. Daterad -02.

"Male hysteria". P. 37 x 28 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Jinnerot

    Johan Jinnerot
    Specialist äldre konst

    johan.jinnerot@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 12 000 SEK

    Slutpris

    10 000
    957 EUR
    1 084 USD

    Budhistorik (6 bud)
    217 mar 12:3710000SEK
    Acceptpris på 10 000 SEK uppnåddes
    217 mar 12:379800SEK
    217 mar 12:369600SEK