Fanerad med mahogny. Klädd skiva. Två vändbara låd- och skåpshurtsar som gör att man får två likadana arbetsplatser mitt emot varandra. Längd 120, bredd 121, höjd 75 cm
Slitage. Skador. Kompletterad. Delar saknas. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.