stål, automatisk, plexiglas, datum, alarm, läderarmband, 1960-tal.
Boettnummer 1240438
Fungerar vid enklare test. Funktionen kan ej garanteras.
Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången.
Utvändigt på boetten: 'Use pince 1335 wrench'.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10