LOUIS VUITTON. Portfölj "Porte Documents"

Monogramcanvas med skinndetaljer. Fodrad. Fem innerfack varav ett med dragkedja. Adresstag och låsm 2 nycklar, D-ring. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS, made in France". Numrerad TH0978 (1998). 40 x 30 x 6 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott. Viss källarlukt

Utropspris
6 000 SEK