Konst Fotografi
1140333

Gunnar Smoliansky

(Sverige, 1933-2019)
Gunnar smoliansky, fotografi signerat a tergo.

GUNNAR SMOLIANSKY, fotografi signerat a tergo.

"Waldemarsudde", 1998. Signerad Gunnar Smoliansky och daterad 1998 a tergo. Pigment print, bildyta 50 x 49,5 cm. Bladstorlek 70 x 69 cm.

Framtagen på varmtonat papper. Inga anmärkningar på skicket alls.

Proveniens

Direkt från konstnären till nuvarande ägare.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Utropspris
6 000 SEK