LOUIS VUITTON. PORTFÖLJ. "Porte Documents Bandoulière"

Svart Epi läder, med detaljer i guldfärgad mässing, märkta med monogram samt "LOUIS VUITTON". Löstagbar, justerbar axelrem. Invändigt 2 fack samt en ficka med dragkedja. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" , numrerad MI0955 (1995). Längd 38, höjd 29, djup ca 5 cm. Nycklar.

Åldersrelaterat slitage. Insidans innerfack o ficka m omfattande foderslitage.

Utropspris
4 000 SEK