LOUIS VUITTON. VÄSKA "Sac plat"

Monogramcanvas med ljusa skinndetaljer. Två mindre fack invändigt. D-ring. Handtagens H 15. Etikettmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Numrerad MI1024 (2004). H 37, L 36, B 9

Åldersrelaterat slitage. D-ring delvis lös i läderfästet

Utropspris
4 000 SEK