Axelväska i quiltad svart läder. Axelrem i metall samt läder. Fodrad i blå tyg. Två fack inuti. Tre innerfickor, en med dragkedja. Märkt "LANVIN PARIS", "MADE IN ITALY". Dustbag.
Bredd 32, höjd 24, djup 10 cm.
Sedvanligt slitage. Enstaka smärre märken, repor.