BENGT NORDENBERG. Olja på duk, signerad B Nordenberg och M Larson daterad 1850.

Stormen nalkas, 67 x 87 cm, samtida ram

Konditionsrapport

Krackelyr. Obetydligt ytslitage. Ram med skada

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 35 000 SEK

    Slutpris

    33 000
    3 157 EUR
    3 576 USD

    Budhistorik (15 bud)
    316 mar 18:4733000SEK
    416 mar 18:4532000SEK
    316 mar 18:4431000SEK
    Acceptpris på 28 000 SEK uppnåddes