Belysning Golvlampor
1142341
GOLVLAMPA MED PIEDESTAL, alabaster, 1900-tal.

Dekor av kvinnofigur. Piedestalens höjd 100 cm. Lampans höjd 1077 cm. Total höjd 207 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Nagg.

Utropspris
6 000 SEK