JOAN MIRÓ, etsning, 1956.
"L'Aigrette". Från den kryssade plåten som återupptogs 1956 av Galleri Maegt. Tryckt hos Atelier Lacourière, Paris. Plåtstorlek 12 x 9 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.
Dupin 105.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10