GUNNAR CYRÉN, servis ca 30 dlr "Karolina" Orrefors 1900-talets senare del
Bestående av;
6 vin, höjd 14 cm,
12 starkvin, höjd 11 cm,
12 selter, höjd 7,5 cm.
Bruksslitage. Färgrester (går bort)