Teak. Längd 135, bredd 85, höjd 73 cm. Med 2 ilägg, varav en målad, 52 cm vardera. Nedfällbara stödben.
Märken. Slitage. Repor. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10