Konst Skulptur
1143645
Evert Lindfors
(1927-2016)

EVERT LINDFORS, Skulptur, Lergods, signerad

Träd med stege. Ca 40 x 58 cm.

Skador. Bortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P11
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Fraktas ej
Utropspris
2 500 SEK