CÉLINE, "Mini Beltbag", väska.
Handväska i blått läder med beslag i vitmetall. Utvändigt en ficka med dragkedja. Invändigt två fickor. Märkt " CELINÉ PARIS" samt "MADE IN ITALY". Ca 39 x 22 x 17 cm. Numrerad.
Smärre slitage och smärre fläckar invändigt.