Ek, rotting, stoppad klädd sits. Hög rygg med rik dekor. Spiralvridna kopplade ben. Sitthöjd soffa 47, karmstolar 53 cm. Soffans längd 170 cm, höjd 125 cm.
Slitage. Smärre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10