Betsat lövträ, laminatklädd skiva. En låda i sarg och tidningshylla. Hjultrissor av mässing. Bredd 45,5. Djup 68,5. Höjd 58,5 cm.
Slitage. Repor. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10