BORD, två stycken, tonat glas, omkring år 2000.

Längd 60, bredd 44, höjd 42, respektive längd 52, bredd 44, höjd 39 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Inköpta vid Room, Stockholm omkring år 2000.

Utropspris
3 000 SEK