SILVERFÖREMÅL, 6 delar, Tallinn och Ryssland sent 1800-tal.
Manschettknappar, ett par, delvis förgyllt silver, Tallinn 1800-talets slut. Vikt ca 9,8 g.
Teglashållare, Timothy Hesketh.
Mynthållare, S:t Petersburg.
3 gafflar, okänd mästare. Längd 13 cm.
Åldersrelaterat slitage och skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.