1147460
KANDELABRAR ett par senempire 1800-talets mitt

För fyra ljus vardera, svängda ljusarmar, kolonnformad stam uppburen av volutsvängda fötter på trepassformad fotplatta, dekor i relief av blommor, höjd 44 cm

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Något sneda. En något lös i skurv

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK