Möbler Bord
1147732
HURTSSKRIVBORD, 1800-talets andra hälft.

Fanerat med mahogny. En låda i sarg. Två dörrar med bakomliggande lådor. Bredd 120. Djup 55,5. Höjd 82 cm.

Slitage. Fanerskador. Repor. Nyckel i fast läge, nyckel saknas till dörrar. Nyckel saknas.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK